Parné čistenie

Precízne parné čistenie v Bratislave a okolí

Parné čistenie v Bratislave

Parné čistenie je prirodzené a účinné zároveň

Ak uvažujete ekologicky a zároveň o využití našej služby parné čistenie ste na správnej adrese. 

„ Pretancujeme celý Váš byt a ostane po nás iba zdravé prostredie 

Čistenie parou je vysoko účinný, spoľahlivý, ekologicky nenáročný a moderný typ dezinfekcie.

Parné čistenie nie je vhodné len pre domácnosti ale aj pre kancelárie, firmy či iné spoločnosti ktoré potrebujú poskytnúť svojim zamestnancom zdravotne nezávadné prostredie šetrnejším spôsobom a zároveň myslia ekologicky a chcú nahradiť bežné dráždivé chemické prípravky s obsahom chlóru.

Čistenie parou likviduje 99,9 % baktérií a vírusov vrátane stafylokoka, streptokoka, vírusu chrípky či jeho mutácie KORONA VÍRUSU. Preto je parné čistenie vhodné aj na preventívnu dezinfekciu či sterilitu prostredia i povrchov domov, bytov, kancelárií, obchodných prevádzok, sociálnych či zdravotníckych zariadení.

Čistenie parou je vhodné aj v priestoroch, kde sa prevažne zdržiavajú domáci miláčikovia. A to z dôvodu, že v procese parného čistenia sa využíva iba čistá voda a tá nedráždi ňufáčiky ani pokožku Vašich domácich miláčikov.

Rozhodne si pri objednávaní tejto služby overte o aký typ povrchu sa jedná vo Vašom prípade lebo nie každý povrch je vhodný na parné čistenie. 

Radi Vám poradíme a zodpovieme na akékoľvek otázky, stačí nám napísať na náš kontaktný formulár.

Aké materiály sú vhodnými adeptmi na čistenie? Aké sú výsledky parného čistenia? Aká je trvácnosť vyčistenia parou? Alebo ako samotné parné čistenie prebieha?

Tieto a ďalšie zaujímavé novinky sa dozviete na našom BLOGU !